KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332022
nr 1233 2022
Oidentifierad konstnär. Marin. Monogramsignerad 1962. Olja på duk, 32x21 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:02:51
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr